Gloddia Media

Dijitalleşme bizimle başlar.

Sonuçlar Odaklı SEO

blankYalnızca trafiği değil, satışları da artıran SEO hizmetleri sunar. İster yeni bir web sitesi oluşturuyor olun, ister mevcut sitenizi optimize ediyor olun, maksimum dönüşüm için ilgi çekici içerik de oluşturacağız. Uzun vadeli büyüme ortağınız olarak, potansiyel müşteri akışının kalitesini ve miktarını sürekli iyileştirmek için her ay kampanyalarınızı gözden geçirip optimize ediyoruz.

İlk olarak, web sitesi dönüşümleriniz için belirli hedefler tanımlıyor, benzersiz satış teklifinizi ve pazar fırsatlarınızı tam olarak gözden geçiriyoruz ve mevcut çevrimiçi güçlü ve zayıf yönlerinizi değerlendirmek için bir SEO denetimi gerçekleştiriyoruz. Şirketinizin çevrimiçi performansına bakar ve en iyi rakiplerinizin neyi doğru (veya yanlış) yaptıklarını görmek için kapsamlı bir analiz yaparız.

Daha sonra, sürekli bir yeni müşteri akışı oluşturmak için çevrimiçi bir strateji geliştireceğiz. Site içi içeriği, her sayfanın anahtar kelime odağını göz önünde bulundurarak değerli içerik sağlayarak kullanıcı deneyimi için optimize ediyoruz. Ayrıca arama motoru görünürlüğünü iyileştirmek için “arka uç” (teknik) yönlerini de optimize ediyoruz. İşletmenizi ve rekabet avantajınızı öğrendikten sonra, sitenizi arama motorları için optimize etmek için eyleme geçirilebilir bir plan geliştirmenize yardımcı oluyoruz. Bu, uygun başlık yapısı, sayfalar arasında çapraz bağlantı kurma, doğru anahtar kelime öbeklerini (birinci adımda tanımlanan) dahil etme ve tüm teknik yönlerin yerinde olmasını sağlama dahil olmak üzere en iyi SEO uygulamalarına uymak için mevcut web sitesi kopyanızda gerekli değişiklikleri yapmak anlamına gelir.

Potansiyel alıcıların “dönüşüm hunisinin üstünden” (genel ilgi alanlarından) “en altına” yolculuğunun her aşamasında belirli soruları ele almak için oluşturulmuş faydalı içerik (bloglar, haber makaleleri ve diğer web sitesi varlıkları) geliştirip yayınlayacağız.

İçerik takviminiz, blog oluşturma, sosyal medya promosyonları, basın bültenleri ve bağlantı oluşturma için bir zaman çizelgesi belirleyecektir. Yeni kitlelerle etkileşime geçmek ve sadık takipçilerden oluşan bir topluluk oluşturmak için sosyal medya varlıklarınızdan yararlanmanıza yardımcı olacağız. Son olarak, kitle erişimini genişletmek ve çevrimiçi ayak izinizi büyütmek için endüstri liderlerine ve medya kuruluşlarına ulaşarak içerik bazlı hedef konusunda size yardımcı olacağız. Bağlantı kurma kampanyaları ve halkla ilişkiler desteği için hedeflenecek potansiyel ortakları ve etkileyicileri belirleyeceğiz.

Uyarlanabilir Pazarlama Felsefemizdir

blankBizim liderliğimizi takip ettiğinizde, arama motorlarında ilk 10 sıralamasında ilk sayfaya girmek çok kolay. Hesap verebiliriz ve hedeflerinize ve bütçenize dayalı olarak gerçekleştirebileceğimiz, iyileştirebileceğimiz, yeniden tanımlayabileceğimiz ve tekrarlayabileceğimiz gerçekçi beklentiler belirleriz. Bu sadece bir numara olmakla ilgili değil! Her şey, arama yapanlar sitenizi birinci sayfada gördüklerinde ne olacağı ve bundan sonraki her şeyle ilgilidir.

Temelinizin hem kullanıcılarınız hem de arama motorları için sağlam olmasını sağlıyoruz. Müşteriniz için optimizasyon yapabilecekken neden arama motorları için optimizasyon yapasınız? Sonuçta, arama motorları ihtiyaçlarımızı ve en iyi çözümü yorumlamayı amaçlayan algoritmalar yaratıyor. Google’ın temel ilkesi, tüm işi araştırmadan çıkarmak ve her arama başlatıldığında doğru çözümü sağlamak istemeleridir.

Evet, teknik olarak birinci sırada yer almak için optimize ederken, kullanıcı personelinizi alıcının yolculuğunda bulundukları yere göre hedeflemek için nihayetinde optimize etmeyi seviyoruz! Amaçlanan anahtar kelimeyi aramada ortaya çıkan doğru içeriği konumlandırdığınızda, müşterilerinize yardımcı olur ve nihayetinde gelirinizi artırırsınız. Yarattığımız ivmenin geri kalanı, sitenize geldikten sonra deneyimde gelir. SEO sadece 1 numara olmakla ilgili değildir, kullanıcının ihtiyacıyla doğrudan ilgili en iyi içeriği oluşturmakla ilgilidir.

SEO Denetimi

SEO Denetimleri, mevcut web sitenizin ne kadar iyi performans gösterdiğini analiz etmede önemlidir ve işletmeniz için bir strateji oluşturmanın ilk adımıdır. Bu, tüm SEO Faktörlerinin site çapında teknik analizi ve onarımıdır.

Teknik SEO

Teknik SEO, sayfalarınızın arama motorlarındaki sıralamasını yükseltmek için web sitenizin teknik yönlerini geliştirmek için önemlidir. XML site haritası optimizasyonu, web sitesi hızı, mobil uyumluluk, URL yapısı ve daha fazlası gibi şeylere bakıyoruz.

İçerik yaratımı

Amaçlanan anahtar kelimeyi aramada ortaya çıkan doğru içeriği konumlandırdığınızda, müşterilerinize yardımcı olur ve nihayetinde gelirinizi artırırsınız. Yarattığımız ivmenin geri kalanı, sitenize geldikten sonra deneyimde gelir. SEO sadece bir numara olmakla ilgili değildir, kullanıcının ihtiyaçlarıyla doğrudan alakalı en iyi içeriği oluşturmakla ilgilidir. Bu harika içerik, yalnızca organik sıralamalara yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda diğer tüm site bazlı medya kanalları tarafından da kullanılabilir.

Yerel SEO

Yerel arama motoru optimizasyonu, daha fazla müşteriye ulaşmak ve arama motorlarında görünürlüğünü artırmak isteyen yerel işletmeler için oluşturulmuş bir stratejidir.

E-ticaret SEO

E-ticaret SEO, tüketiciler bir şeyi aradıklarında özellikle bir ürün aradıklarında önemlidir. Müşteriler, arama yaptıklarında satın almaya hazırdır ve bu, kârınızı en üst düzeye çıkarmak için önemli bir unsurdur.

Call Now Button