Digital Marketing

Dijital Pazarlama

Performance Monitoring Tool

Gloddia, dijital pazarlama

Gloddia, dijital pazarlama alanında sektörde öncü firmalarla çalışan köklü bir ajanstır. Performans pazarlamasında şimdiye kadar edindiğimiz bilgi birikimi ve deneyimlerimiz sayesinde teknolojiyi de kullanarak sorunlarınıza ve gelişme isteğinize akılcı çözümler sunuyoruz. Yani Gloddia, dijital dünyasına açılan kapınız konumunda çalışmalarına devam etmektedir.

 

Üstün çalışma performansımız ve iş ahlakımız sayesinde müşterilerimizin isteklerini çok iyi analiz ederek çalışmalarımıza başlıyoruz. E-ticaret, üretim, hizmet ve sigortacılık gibi pek çok alanda faaliyet gösteren firmalara pazarlama desteği sunarak işlem hacimlerinin gelişmesine katkıda bulunuyoruz.

Digital Consultancy

Gloddia, işinizi geliştirebilmeniz için size online fırsatlar sunar. Çalışmalarımıza büyük bir ekiple başlıyoruz ve pazarlama süreci içerisinde zorlandığınız noktaları tek tek bularak, akılcı mekanizmalar üretmeye uğraşıyoruz. Size ya da şirketinize dijital pazarlama alanında deneyimli bir yardım lazımsa mutlaka bize uğrayın.

Brand Marketing

Dijitalleşen dünyada siz de markanızla sesinizi duyurmak istiyorsanız Gloddia, isteklerinize karşılık verebilecek kapasitede. İsteklerinizi ve gelişme potansiyelinizi göz önüne alarak, çeşitli stratejiler eşliğinde firmanızı bir adım öne taşıyacak fikirler üretmek bizim işimiz.

Performance Monitoring

Gereken tüm imkanlarımızı kullanarak markanızı istediğiniz başarı düzeyine ulaştırabilmek adına ekip arkadaşlarımızla birlikte büyük çalışmalara imza atıyoruz. Gelişim esnasında gerekli performans izlemelerini yaparak bunun raporlarını tarafınıza iletiyoruz. Böylece daha reel bir tablo karşınıza çıkıyor ve bir sonraki adımı nasıl atacağınıza dair fikir sahibi oluyorsunuz.

Traffic Analytic

Gloddia; Google Analytics, Adwords, Veri Analizi, SEO ve Sosyal Medya Reklamları ile sitenizin ve işlerinizin gelişimi adına gereken her türlü çalışmayı titizlikle yapmaktadır. Sunduğumuz hzmetler sayesinde sitenize gelen trafiği daha net bir şekilde görebilir ve işlemlerinizi bu doğrultuda artırabilirsiniz.

Conversion Optimization

İşinize gereken önemi vererek, daha fazla harcama yapmadan site içerisindeki dönüşümlerinizi nasıl artırabilirsiniz? Bu sorunuzun cevabı Gloddia’da. Sitenize olumlu geri dönüş elde etmek ve doğru hedef kitlesiyle çalışmalar yapmak için gerekli olan tüm çalışmaları birlikte yapıyoruz.

Social Tracking

Gelişiminiz esnasında Gloddia olarak tüm süreci yakından takip ediyoruz. Firmanızın eksiklerini görerek kısa sürede etkili çözüm önerileri sunarak daha fazla performans elde etmenize katkı sağlıyoruz. Sizler için gerekli performans hedeflerini belirliyor ve değerlendirmelerini gerçekleştiriyoruz.

Call Now Button