Gloddia Media

Dijitalleşme bizimle başlar.

Yazılım

 

Bilgisayar diliyle geliştirilmiş ve elektronik aletlere bir görevi yaptırabilmek amacıyla yapılan komutların tümüne genel anlamda yazılım denir. Doğru yazılım dili kullanılarak geliştirilen her projede, elektronik cihazların parçaları birbirleriyle uyumlu bir şekilde çalışır ve bu sayede verimlilik artar. Artan verimlilik sayesinde kısa sürede daha fazla iş yapma imkanı elde edersiniz. Şirketlerin iş gücü kapasitesi artar. Aynı şekilde bireysel çalışmalarda zamandan tasarruf sağlanır. Yazılımın temel yararları;

 

  • Zamandan tasarruf sağlar.
  • İşlerinizi kısa süre içerisinde bitirme imkanı sunar.
  • İletişim kolaylığı sağlar.

 

Çağımızın getirdiği yeniliklere göre yazılımın üç çeşidinden en fazla yararlanılan grup, mobil yazılım ve web yazılım olmaktadır. Masaüstü yazılım eskisi kadar tercih edilmiyor. Yazılım kullanılarak günlük hayatta pek çok işinizi kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Cep telefon kullanımından tutun da inşaat ve uzay sanayisine kadar her alanda yazılımın muhteşem kolaylığını hissedebilirsiniz.

 

Hangi Alanlarda Hizmet Veriyoruz?

 

Müşterilerimizin isteklerine uygun olacak şekilde, çeşitli programlama dillerini kullanarak tasarım harikası projelere imza atıyoruz. Ticari alanda çeşitli sektörde faaliyet gösteren müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre çalışmalarımızı yapıyoruz. En çok talep edilen muhasebe yazılımlarını profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

 

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte bireyler ve şirketler, artık bilgisayarlardan daha fazla verim elde etmek amacıyla genel kullanabilecekleri uygulama yazılımları talebinde bulunmaktadır. Gloddia olarak talebinize hızlı ve akıllıca çözümler sunuyoruz. Bilgisayarınızın verimliliğini artıracak güçlü projelerle karşınızdayız.

 

Hizmet çeşitliliğimiz bununla sınırlı kalmıyor. Sunum yazılımları ile iş dünyasında geniş kitlelere karşı yaratıcı konuşmaları, kaliteli ses dosyaları ve etkili görseller ile gerçekleştirebileceksiniz. Dosya kopyalama, dosya boyutunu sıkıştırma, virüs temizleme gibi hizmet yazılımlarımız sayesinde ufak detaylara takılmayacak ve işinize daha fazla vakit ayırabileceksiniz.