Web Tasarım

blank

Web Tasarım

Hem web tasarım hem de geliştiricileri hedefleyen Gloddia Media, çeşitli tasarım trendlerinin analizini, neyin işe yarayıp neyin yaramadığına ilişkin vaka incelemelerinin yanı sıra alandaki ürün ve hizmetler için eğitimler ve incelemeler sunar. Bazı sitelerden daha sık ​​güncelleme yapar ve eğer abone olursanız e-mail kutunuzda sürekli yeni bilgilerin olduğunu göreceksiniz.

Gloddia Media Ailesi

Gloddia Media bir web tasarım ve SEO şirketidir ve uzun yıllardır web’e çarpıcı tasarımlar sağlanmıştır. Hizmetlerini birebir almayı kabul edip etmeseniz de sitesinde düzenli olarak web tasarımınızı ve SEO çalşmalarınızı geliştirmek için ihtiyacınız olan bilgileri de sizlere sunuyor. Web sitelerine göre, küçük işletmeleri ve girişimcileri de başarılı kılmak için ihtiyaç duydukları araçlarla donatmayı hedefliyor. Blogları, web sitesi tasarımı ve web içeriği geliştirmenin çeşitli yönleri hakkında fikir ve teknik ayrıntılar sağlayan, eğitici olacak şekilde tasarlanmıştır.

Tasarım Hizmetleri

Gloddia Media aynı zamanda çok çeşitli araçlar sunmaktadırlar. Tasarım grafikleri, UI kitleri, PSD’ler, fırçalar, vektörler, mockup şablonları, duyarlı web şablonları ve çok daha fazlası. Ek olarak, e-kitap ve pazarlama materyali şeklinde çok sayıda okuma materyali vardır.

Blogları, tasarım stilleri oluşturmak için ipuçları ve püf noktaları, iStock gibi web sitelerindeki promosyonlar hakkında bilgiler, Photoshop degradeleri gibi ücretsiz öğeler dahil olmak üzere çok çeşitli alternatifleri kapsar. Bu da onu alanında en iyi web tasarım uzmanı haline getirmektedir.