Gloddia Media

Dijitalleşme bizimle başlar.

İstanbul Web Tasarım

İstanbul Web Tasarım, Birçok işletme sahibi için en zor şeylerden biri, yeni bir web sitesi başlatmaktır. İşletmenizi pazarlamak için bir web tasarım şirketi seçerken göz önünde bulundurmanız gereken çok şey var. Birçok işletme sahibi, bazı şeylerin en iyisinin profesyonellere bırakıldığını ve doğru web tasarım şirketini seçmenin getirdiği gönül rahatlığını tercih edecek kadar akıllıdır.

blankDoğru Uygun Bir Web Tasarım Şirketi Seçmek

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda web tasarım şirketi var. İşletmeniz için hangisinin doğru olduğunu bulmaya çalışmak göz korkutucu bir görev olabilir

Doğru dijital pazarlama ajansını seçmek kritik bir karardır. Doğru şirket, genellikle işletmenizin başarısında önemli bir sıçrama başlatabilir.

Sonuçta, web siteniz, birçok potansiyel müşterinin sahip olacağı ilk izlenim olacaktır. İşletmenizin yüzü olacak ve birçok durumda sahip olduğunuz en iyi öncü oluşturucu olacaktır. Siteniz, insanların sizinle veya rakibinizle iş yapmayı seçip seçmemesinin arkasındaki itici faktör olacaktır.

Bu nedenle hedef kitlenize ulaşmanıza yardımcı olacak bir web tasarım şirketi seçmek çok önemlidir. Ayrıca, iş hedeflerinize ulaşmanıza ve nihayetinde işinizin bir sonraki seviyeye büyümesine yardımcı olurlar.

Zor, hatta riskli olabilir. Özellikle, çok sayıda gece gündüz serbest çalışan tasarımcı ve yılan yağı satıcısı bir gecede başarı ve bir numaralı Google sıralaması vaat ediyor.

Web Tasarım Şirketi Seçmek İçin İpucular

1) Fikirlerinizi Dinlerler

Sektörünüzde uzmansınız. Bu nedenle, ne sattığınızı biliyorsunuz ve işinizi / ürününüzü onlara nasıl sunmak istediğinize dair bir fikriniz var. İşinizi kimse sizden daha iyi bilemez. Bir web tasarım şirketi fikirlerinizi dinlemiyorsa veya onu nasıl pazarlayacağını görecek kadar açık fikirli değilse, muhtemelen onlarla çalışmamalısınız. Pazarlama ajansınızın fikirlerinizi mükemmelleştirmesi, geliştirmesi ve eyleme geçirmesi gerekir.

2) Kendi Fikirlerini Getirirler

Web tasarımcınızın sizi dinlemesi önemli olsa da fikirlerinizi sorgulayacak ve fikrinize, konseptlerinize ve stratejinize dışarıdan bir bakış açısı getirecek biriyle çalışmanız gerekir. İşletmenizi biliyor olabilirsiniz, ancak web sitenizin tasarımı bilen biri tarafından tasarlanması gerekiyor. Aslında, bunu bir adım öteye götürmenizi öneririz, web sitenizin dönüşüm odaklı web tasarımını bilen biri tarafından tasarlanması gerekiyor. Bir web tasarım ajansı kafasını sallamaktan ve söylediklerinizin tam bir kopyasını çıkarmaktan başka bir şey yapmazsa, paranızın karşılığını alamazsınız. Tasarımcınız, sizin uzmanlık bilgilerinizle eşleşecek şekilde kendi alanıyla ilgili uzmanlık bilgisini getirebilmelidir.

3) Deneyimli Bir Pazarlama Ekibine Sahipler

Bazen insanlar web sitelerinin işlerini büyütmesini istemezler. İster inanın ister inanmayın, bazı insanlar sitelerinin “dışarıda” oturmasını istediklerini düşünüyor. Bu kadar az sayıda insanın içindeyseniz, bu sizin için pek bir şey ifade etmeyebilir. Diğer herkes için, web sitenizin işinizi büyütmesini istiyorsanız, pazarlama deneyimi olan bir web tasarım şirketi seçtiğinizden emin olun.

 

Pazarlama ekibi olmayan bir web tasarım ajansı, motoru olmayan bir Ferrari gibidir. Evet, harika görünebilir ama hiçbir yere gitmeyecek ya da hiçbir şey yapmayacak. İnternet gelişti ve web sitenizin performans göstermesi için aktif dijital pazarlama gerekiyor. Sadece güzel görünmeyen bir şeye ihtiyacınız var, işe yaramalı. Bir web şirketinin tasarımcıları, geliştiricileri ve pazarlamacıları olduğunda, bitmiş ürünün güzel bir kâğıt ağırlığından daha fazlası olacağından ve sonuç alacağından emin olabilirsiniz.

4) Duyarlı Web Tasarımını Kullanın

Duyarlı web tasarımı bir moda değil ve hiçbir yere gitmiyor. Bugünlerde bir web sitesi tasarlamanın en iyi yolu bu. Google bile kayda geçti ve öyle söyledi. Ayrı bir mobil sitenin bazı avantajları olabileceği bazı durumlar olsa da duyarlı web tasarımı genellikle tercih edilen çözümdür. Mobil kullanım artmaya devam ederken, işletme web sitenizin her cihaz için optimize edildiğinden emin olmanız gerekir. Bir web tasarım ajansı, duyarlı tasarım konusunda çok bilgili değilse veya ayrı bir mobil web sitesinin her zaman daha iyi olduğunu öne sürüyorsa, o zamana yetişmemişlerdir ve muhtemelen sizin veya bu konuda başka biri için uygun değildir… Doğru dijital pazarlama ajansı bunu gerçekleştirecek.

5) Örnek Çalışmaları Var (Veya En az Bir Portföy)

Bir web tasarım şirketinden veya pazarlama ajansından ne bekleyeceğinizi bilmenin en iyi yolu nedir? Üzerinde çalıştıkları gerçek projeleri inceleyin ve canlı ürünü deneyimleyin. Beklenmedik markaların ana sayfalarının ekran görüntülerine veya tasarım çalışmalarının örneklerine güvenmeyin (bir Nike web sitesini gösteren kahve dükkânı serbest çalışanı gibi). Halka açık olan, yaptıkları gerçek web sitelerini görmek istiyorsunuz. Oyundaki hedefler ve strateji hakkında bilgi paylaşacaklarsa, daha da iyidir. Çalışmalarını gözden geçirmek ve ilerlemelerini değerlendirmek için zaman ayırın. Hoşunuza giden bir şey görmezseniz, uygun olmayacaklardır. Ayrıca, daha özel şirketlere geçerken müşteri listesinin daha kısıtlayıcı ve hatta korunaklı olmasının normal olduğunu unutmayın. Endişelenmeyin, onlardan gerçek hayattan örnekler görmelerini isteyin. Son olarak, konuştuğunuz şirketin türünü bilmek önemlidir. Web tasarım şirketleri, bir web sitesi oluşturmak için işe alınırlar, web sitesini kurma ve sonraki müşteriye geçme eğilimindedirler, bu nedenle genellikle bir portföy gösterirler. Pazarlama Ajansları , satışları artırmak veya belirli hedeflere (yatırım getirisi, artan trafik veya potansiyel müşteriler gibi) ulaşmak için işe alınırlar, bir web sitesinin kendileri için yalnızca bir “araç” olduğunu düşünürsek, müşteri büyümesi ile ilgili vaka çalışmaları ve ne olduklarını gösteren istatistiksel bilgiler gösterme eğilimindedirler.

6) İleriyi Görmek ve Yakalamak İçin  

İnternet çok hızlı değişiyor. Sizin için bu değişiklikleri takip eden bir web tasarım şirketine ihtiyacınız var, böylece işinizi yönetmeye odaklanabilirsiniz, onları değil. Muhtemelen bir yıl içinde ortalıkta olmayacak bir gece uçuşu web tasarım şirketine güvenmek risklidir. Her yıl kurulan ve kapılarını kapatan tonlarca yeni tasarım şirketi var. Bir web tasarım şirketinin yeteneğinin gerçek bir testi, uzun ömürlülüktür. Sürdürülebilir olmak için yeterince uzun süredir var olan ve uzun vadede iş yapmayı planlayan, daha da iyisi büyümeyi planlayan bir şirket istiyorsunuz.

Web tasarımı

Gelişen teknolojide markalarınızı sosyal medya ve internet sistemleri içerisinde müşteri olarak değil, iş ortağı olarak görüyoruz. Gloddia olarak web tasarım hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize en iyi kalitede ve en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Firmanız adına kurumsal web siteleri veya beğendiğiniz bir alanda kişisel bloglar hazırlayarak talebinize göre size veriyoruz. Bu sayede rahat bir şekilde çalışabilir ve sosyal yaşamınızda daha başarılı performans elde edebilirsiniz.

 

Neden Gloddia Media?

Tecrübeli uzmanlar ile tecrübemize güvenerek, markalarınızı geliştirmek için karşılıklı anlaşma içerisinde size güvenilir hizmetler sunuyoruz. Alanınızda bir numara olabilmek için dijitale geçme zamanı. Garantili hizmetlerimiz ile istediğiniz hedeflere ulaşmak artık çok kolay. Gloddia Media ile en kaliteli işi daha uygun fiyatlarla yapmak mümkündür. Bize 7/24 ulaşabileceğiniz iletişim bilgilerimiz sadece iş bitiminde değil sonrasında da sizlere her türlü desteği verebilmek için web sitemizde bulunmaktadır. Kolay ödeme seçeneklerimiz ile birçok konuda sizleri yormadan kolaylık sağlıyoruz. Web tasarım çalışmalarınızı uzman ekip arkadaşlarımızla en ince ayrıntısına kadar düşünerek acele etmeden gerçekleştiriyoruz. Bize uğramadan karar vermeyin.

Call Now Button